נעים מאד, שמי לירז גרין ואני "קולעת מילים".

 

את המילים הראשונות שלי אמרתי הרבה לפני גיל שנה ואמא שלי מספרת שמאז לא הפסקתי לפטפט. מהרגע שגיליתי את המילה הכתובה, גם לא הפסקתי לכתוב. את השיר הראשון שלי, על כלב אבוד, כמובן, כתבתי בגיל חמש וכל החיים הצעירים שלי תועדו ביומנים עבי כרס, אותם אני לא מרשה לאף אחד לזרוק אף פעם..
 

יש אנשים שאוהבים לגלוש, יש כאלו שאוהבים לצייר, יש ברי מזל שהשפה שלהם היא מוזיקה ואחרים שיודעים לבשל. אחרי שנים בהם ניהלתי אנשים, הדרכתי טיולים, בניתי תקציבים, הפקתי אירועים, ארגנתי כנסים ועשיתי עסקים, הבנתי שמה שעושה לי הכי טוב ומה שאני הכי טובה בו זו ההתעסקות במילים - אוהבת אותן, חיה אותן, יוצרת באמצעותן. 

אני מאמינה בכוחה של המילה. אני מאמינה שעם המילים הנכונות, אפשר לגעת בכל הלבבות. 

 

לא משנה מה המטרה שלך: לספר סיפור, להלחין שיר, ליצור קונספט, להעניק חוויה, לבנות תוכן, לקדם שירות, להוביל ערך- אני כאן, כדי לעזור לך לקלוע- באמצעות מסרים נכונים, טקסטים מהודקים וחשיבה אחרת.

בעלת BA בתקשורת וניהול מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל, בוגרת לימודי הוראה לחינוך העל יסודי בתקשורת וניהול מהמכללה להוראת הטכנולוגיה, בוגרת סדנאות הפיזמונאות של דן תורן ומאיר גולדברג, צרויה להב, נעם חורב ועוד רבים וטובים, בוגרת בית הספר לכתיבה "גיבור תרבות", חברה באקו"ם ובאיגוד תסריטאי הקולנוע והטלוויזיה בישראל, חתומה על אמנת השירות של הקופירייטרים בישראל, יוצרת הבלוג "שדה בלי סודות" בסלונה ואחת מיוצרי הספר "לא שומרים בבטן - על תינוקות, הורים ומה שלא מספרים", שראה אור באפריל 2018, חושבת בימים, כותבת בלילות.

"קולעת מילים - בוטיק לכתיבה ותוכן" הוא הבייבי שלי, בנוסף לשלוש בנותיי, שאין מילה שיכולה לתאר אותן באמת...

מי אני,

איפה הייתי

ומה עשיתי ?

"מילים הן כמובן הסם החזק ביותר שהמין האנושי משתמש בו"

רודיארד קיפלינג

עותק של תמונה למי אני איפה הייתי ומה עשי